Smok Wawelski odwiedzi Gdańsk!

image

Zaskakującą opowieść o legendarnym smoku już wkrótce poznają nasi najmłodsi goście. W najbliższą sobotę 19 maja podczas bezpłatnego spotkania teatralnego mali widzowie obejrzą nową wersję historii z elementami ekologicznymi. Wstęp bezpłatny!

W legendzie o smoku wawelskim, opowiedzianej z przymrużeniem oka, wszystko może się zdarzyć. Przekonają się o tym dzieci, które 19 maja zasiądą przed naszą sceną teatralną.

Podczas przedstawienia pt. „Smok wawelski” mali widzowie poznają nową wersję legendy o stworze zamieszkującym niegdyś podnóże wzgórza wawelskiego. Spektakl zawiera elementy edukacyjno-ekologiczne, a dialogi bohaterów są oparte na prostym, rymowanym tekście oraz zawierają wpadające w ucho piosenki. Budowane na oczach widzów dekoracje, szybkie zwroty akcji, niekonwencjonalne lalki oraz częste interakcje aktorów z widownią zapewnią maluchom świetną zabawę oraz pobudzą ich wyobraźnię.

Serdecznie zapraszamy na teatrzyk pt. „Smok wawelski”, który odbędzie się 19 maja. Spektakl będzie odegrany 3-krotnie o 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

WIĘCEJ WYDARZEŃ