Samochód do wygrania w urodzinowej loterii

image

20 lat minęło jak jeden dzień! Od 1 do 24 marca zapraszamy do udziału loterii, w której na klientów czekają ciekawe nagrody, w tym samochód osobowy marki Peugeot, traktorek ogrodowy i inne ciekawe nagrody o łącznej wartości 100 tys. zł.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zostało otwarte 25 marca 1998 roku i było pierwszym centrum handlowym w Trójmieście. Pełna rocznica 20 lat razem na rynku zobowiązuje! Jak na prawdziwe urodziny przystało na wszystkich naszych gości będzie czekać ciekawa zabawa i wielkie emocje, a wszystko to dzięki urodzinowej loterii z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Uczestnicy zabawy zawalczą o samochód osobowy marki Peugeot 308 SW, traktorek ogrodowy BT 84 Alpina oraz zestaw mebli ogrodowych Nicea Naterial. Łączna wartość nagród to 100 tys. zł.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w loterii powinni zrobić zakupy na min. 50 zł brutto na terenie Centrum Handlowego Auchan Gdańsk – udział w zabawie biorą paragony zarówno z hipermarketu Auchan, jak i sklepów galerii, w tym Leroy Merlin, Media Expert czy Toys R Us (z loterii wykluczona jest Stacja Paliw, Norauto, Apteka Dla Ciebie, a także wszystkie produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe i e-papierosy). W dniu dokonania zakupów należy wypełnić otrzymany w kasie kupon loteryjny, a następnie dostarczyć go do Punktu Obsługi Klienta Auchan Gdańsk. Każdy paragon zwiększa szanse wygranej, a warunkiem odbioru nagrody jest przedstawienie oryginału paragonu.

Loteria urodzinowa potrwa od 1 do 24 marca, a losowanie nagród odbędzie się 25 marca o godz. 12:00. Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Klienta. Organizatorem loterii jest Auchan Polska.

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ