Czy czarownicy zdarzają się gafy?

image

Czas ponownie odwiedzić świat fantazji i niezwykłych przygód! Już w najbliższą sobotę wszystkie maluchy zasiądą przed naszą sceną teatralną w ramach „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Tym razem zaprezentowany zostanie spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy”.

Podczas spotkania mali widzowie poznają niezwykłą przyjaźń łączącą dwóch chłopców o zupełnie odmiennych charakterach – rezolutnego i dzielnego Kubusia oraz urwisa i straszliwego śpiocha Ancymona. Co się stanie z bohaterami, gdy na ich drodze pojawi się płatająca figle czarownica? Czy chłopcom uda się pokonać zło, które reprezentuje Fafa? Najmłodsi fani teatru przekonają się już 17 lutego.

Spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy” to wesoła i dynamiczna opowieść, pełna zaskakujących zwrotów akcji. Barwna scenografia oraz wyraziste postaci z pewnością pozwolą najmłodszym przenieść się do świata pełnego przygód.

Serdecznie zapraszamy na teatrzyk, który odbędzie się 17 lutego. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

WIĘCEJ WYDARZEŃ